Aktualności oferty, promocje, komunikaty

Z przyjemnością informujemy, że Bank Spółdzielczy w Leżajsku uczestniczy w ogólnopolskiej kampanii reklamowej pod nazwą: "Wygodny Kredyt w Bankach Spółdzielczych z Grupy BPS". Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji.

Weź wygodny KREDYT NA SZCZĘŚCIE:
  • Na remont
  • Na urlop
  • Na nowy sprzęt
  • Na dowolny cel


Naklejka zblżeniowa VISA payWave to karta debetowa z funkcjonalnością płatności zbliżeniowych, umożliwiająca dokonywanie transakcji w punktach handlowo-usługowych oraz w internecie. Przeznaczona jest dla osób, które cenia stały dostęp do swoich pieniędzy oraz wygodę i szybkość płatności bezgotówkowych. Wszystkie transakcje dokonywane naklejką zbliżeniową są autoryzowane w czasie rzeczywistym, co zapewnia kontrolę nad wydatkami. Tansakcje do kwoty 50 zł nie wymagają wprowadzenia kodu PIN.

Wybierz naklejkę zbliżeniowa i zyskaj:
  • stały dostęp do środków na rachunku, niezależnie od godziny pracy Banku
  • poczucie bepieczeństwa - niepotrzebujesz nosić przy sobie gotówki i nie narażasz się na jej utratę
  • możliwość ustanowienia indywidualnych limitów transakcyjnych
  • bezpłatneubezpieczenie BEZPIECZNA KARTA, które zapewnia: ubezpieczenie nieuprawnionego użycia karty, zakupionego towaru, mienia


Planet Plus to nowoczesna platforma zakupowa, za pomocą której możesz dokonywać zakupów w ponad 500 sklepach internetowych wykorzystując szeroką ofertę zniżek i promocji. Spróbuj jak w prosty sposób możesz zyskać pieniądze na dalsze zakupy! Tworząc założenia do Programu kierowaliśmy się ideą umożliwienia kupującym korzystania ze zniżek dostępnych w portalu a także zbierania Cashback podczas dokonywanych transakcji. Za każdą transakcję dokonaną za pośrednictwem naszego serwisu otrzymujesz od nas gotówkę, byś mógł cieszyć się zakupami każdego dnia. Wystarczy, że zalogujesz się na portalu, wybierzesz sklep, dokonasz zakupu bezpośrednio na stronie sklepu korzystając z promocji i rabatów a zwrot określonej kwoty za zakupy pojawi się automatycznie na Twoim koncie. Pamiętaj, że Cashback łączy się z Promocjami i Wyprzedażami, byś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej. Zakupy jeszcze nigdy nie były tak proste i przyjemne. Przyłącz się do nas!.

Atrakcyjnie oprocentowany kredyt konsumencki na dowolny cel. Minimum formalnosci i uproszczone procedury. Zapraszamy.

Z przyjemnością prezentujemy nową, responsywną stronę internetową Banku Spółdzielczego w Leżajsku, Ergonomia i czytelność strony zapewnia komfortowe przeglądanie na każdym urządzeniu: smartfon, tablet, laptop, pc.