Weź kredyt - i wygraj 5 000 zł

Pierwsze 5 000 zł trafi do Klientki Banku Spółdzielczego w Leżajsku. Gratulacje! - 02.09.2021

Loteria „Logiczne, że się opłaca”

Klienci Banku Spółdzielczego w Leżajsku, korzystający z oferty kredytowej, mogą wziąć udział w loterii promocyjnej pod nazwą "Logiczne, że się opłaca".

Loteria obejmuje kredyty udzielone między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r. Losowania nagród rozpoczną się 1 września br. i odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku. Do wygrania jest aż 50 nagród po 5 000 zł.

Warunkiem udziału w loterii jest skorzystanie z oferty kredytów w Banków Spółdzielczym. W akcji promocyjnej biorą udział produkty kredytowe dla klientów indywidualnych takie jak:

  • kredyt gotówkowy
  • pożyczka gotówkowa
  • kredyt hipoteczny

Minimalna kwota kredytu uprawniająca do rejestracji w loterii to 5 000 zł.

Informacje dodatkowe

Klienci, którzy podpisują umowę kredytową w jednym z Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS lub z Bankiem BPS między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r. otrzymują voucher z unikalnym numerem. Numer ten należy wpisać podczas rejestracji na stronie loterii.www.logiczne.mojbank.pl

Każdy zarejestrowany Klient może grać wielokrotnie (ale tylko raz dziennie), zwiększając swoją szansę na wygraną. Wygrać można tylko raz. Jeżeli w danym dniu wygrana już padła, użytkownik wchodząc na stronę loterii otrzyma komunikat zapraszający do dalszej gry w kolejnych dniach.

Regulamin loterii Dodatkowe informacje Rejestracja

Pula nagród: 50 po 5 000 zł