CBP (Customer Banking Platform) - nowy system bankowości internetowej

Wprowadzenie

W dniu 20.11.2017 uruchomiony został nowy system bankowości internetowej CBP dla obecnych i przyszłych klientów Banku.

CBP (Customer Banking Platform) jest unikalnym rozwiązaniem bankowości internetowej i mobilnej opartym na najnowszej generacji Platformie internetowego dostępu klienta do produktów i usług biznesowych.

Rozwiązanie CBP wyróżnia innowacyjna koncepcja udostępniania funkcjonalności systemu dla klientów instytucji poprzez komponenty zwane miniaplikacjami. Miniaplikacje wraz z Platformą stanowiącą środowisko ich działania, tworzą swoisty ekosystem, w którym komunikacja odbywa się za pomocą ujednoliconego protokołu.

CBP automatycznie dostosowuje swój wygląd i funkcjonalność do urządzenia, z którego użytkownik korzysta w danym momencie (jedno spójne rozwiązanie dla bankowości internetowej i mobilnej).

#smartbankowość

Dzięki naszemu systemowi, macie Państwo pełną kontrolę nad wyglądem i funkcjonalnościami swojego konta. To Wy decydujecie o jego kształcie, najważniejszych elementach i sposobie zarządzania widokami. Dzięki Butikowi Aplikacji dostarczanych przez nasz bank, możecie sami dostosować konto do swoich oczekiwań.

Responsywność

Innowacyjne podejście do projektowania wyglądu systemu: od smartfona poprzez tablet do komputera. Jeden interfejs dla wszystkich urządzeń.

Kontrola nad wydatkami

Chcesz mieć kontrolę nad swoimi wydatkami? W Butiku swojego konta znajdziesz miniapkę „Przepływy” i „Terminarz” – to naprawdę coś dla Ciebe. Możesz sprawnie zarządzać swoim czasem i pieniędzmi, dzięki ustalonym wcześniej terminom, a wszystkie przepływy na koncie są prezentowane w przyjaznej formie.

Szybki dostęp

Z jakich funkcji bankowości internetowej korzystasz najczęściej? Personalizując swoje konto w naszym systemie bankowości online, możesz ułożyć na ekranie najpotrzebniejsze widoki i wyświetlać je w kolejności, która najbardziej Ci pasuje. Dokładnie to samo zobaczysz na każdym używanym mobilnym urządzeniu!

CBP Filmy instruktażowe

Logowanie: token, SMS Logowanie: karta chip

Filmy instruktarzowe - Miniaplikacje Przelewy, Rachunki, Wielokoszyk

Zmiany w funkcjonalności CBP - od dnia 06.12.2018

Informujemy że od dnia 6.12.2018 w systemie Asseco CBP zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonalności i wyglądzie systemu Bankowości internetowej.
Wprowadzone zostały m.in.:


W załączniku obok przedstawiamy pełne zestawienie i opis zmian. Asseco CBP zmiany w systemie