Aktualności - komunikaty, oferty, promocje

Uprzejmie informujemy, że w dniu 31.12.2019 (Sylwester) Bank Spółdzielczy czynny do godz. 13.00

Przypominamy, że w dniu 31.12.2019 rozliczenia w systemie ELIXIR (w tym ZUS) będą przyjmowane do godz. 12.30.
Zlecenia przyjęte po godz. 12.30 zostaną rozliczone w następnych dniach operacyjnych - odpowiednio w dniu 02.01.2020.
Prosimy o odpowiednio wczesne przekazanie swoich zleceń płatniczych.

Miło jest nam poinformować, że od 01.01.2020 r. wpłaty podatków PIT, CIT, VAT będzie można dokonywać wyłącznie za pomocą indywidualnego rachunku podatkowego ( mikrorachunku podatkowego). Indywidualny numer rachunku podatkowego można wygenerować na stronie internetowej www.podatki.gov.pl(Nowe okno)(Link do innej strony) lub w siedzibie dowolnego urzędu skarbowego. Jednocześnie przypominamy, że wszystkie transakcje zaplanowane do Urzędu Skarbowego z datą płatności po 31.12.2019 r. (w ramach podatków PIT/CIT/VAT) nie będą mogły być realizowane na dotychczasowe konta Urzędów Skarbowych. Oznacza to, że przelewy wprowadzone do systemu bankowości elektronicznej na dotychczasowe rachunki bankowe (urzędów skarbowych), z datą realizacji od 01.01.2020 r. nie zostaną przez Bank zrealizowane! W przypadku zaplanowanych płatności z datą przypadającą na rok 2020 konieczne będzie ponowne zlecenie tych płatności.


Miło jest nam poinformować, iż jest dostępna nowa wersja logowania, która wprowadza udogodnienia oraz usprawnienia aplikacji mToken Asseco MAA, takie jak: Logowanie Touch ID oraz Face ID dla użytkowników posiadających urządzenia z systemem iOS, Logowanie za pomocą linii papilarnych dla użytkowników posiadających urządzenia z systemem Android. Ponadto wprowadzone zostały zmiany pod kontem wyeliminowania konieczności wielokrotnego wpisywania kodu PIN w aplikacji. W przypadku użytkowników, którzy będą korzystali z biometrycznego logowania do aplikacji mToken Asseco MAA, ze względów bezpieczeństwa kod PIN będzie wykorzystywany do akceptacji operacji wymagających autoryzacji oraz do potwierdzenia logowania do bankowości elektronicznej. W przypadku użytkowników logujących się do aplikacji mToken Asseco MAA za pomocą kodu PIN, dodatkowa akceptacja kodem PIN na etapie autoryzacji operacji oraz potwierdzenie logowania do bankowości elektronicznej nie będzie wymagana.

Obecnie stosowane środki dostępu do systemów bankowości elektronicznej zostały uzupełnione o dodatkowe wymagania SCA (tzw.: „silne uwierzytelnienie klienta”). „Silne uwierzytelnianie klienta” oznacza uwierzytelnianie w oparciu o zastosowanie co najmniej dwóch elementów należących do kategorii: wiedza (coś, co wie wyłącznie użytkownik), posiadanie (coś, co posiada wyłącznie użytkownik) i cechy klienta (coś, czym jest użytkownik), niezależnych w tym sensie, że naruszenie jednego z nich nie osłabia wiarygodności pozostałych, które to uwierzytelnianie jest zaprojektowane w sposób zapewniający ochronę poufności danych uwierzytelniających

W związku z powyższym od 14.09.2019 r. Bank uruchamia tzw. silne uwierzytelnienie Klienta m.in. podczas logowania do systemu bankowości elektronicznej oraz podczas autoryzacji transakcji w systemie bankowości elektronicznej.
Oznacza to, że podczas: logowania do systemu bankowości elektronicznej konieczne będzie podanie – poza identyfikatorem i hasłem – również dodatkowego kodu wysłanego na telefon Klienta w postaci wiadomości SMS lub użycie aplikacji mobilnej mToken i e-PIN-u do mTokena;

Specyfikacja działania metod autentykacji i autoryzacji, które będą zaimplementowane w CUI w związku z wymogami dyrektywy PSD2 - wymuszenie tzw. "silnego uwierzytelniania".

Święto Spółdzielczości Bankowej 2019 – Idźmy razem!
Centralne obchody Święta Spółdzielczości Bankowej odbędą się pod hasłem „Z bankiem spółdzielczym – nowocześnie i bezpiecznie”.
Tegoroczne obchody to promowanie bezpiecznych i nowoczesnych rozwiązań bankowych stosowanych w bankach spółdzielczych (takich jak aplikacje mobilne, innowacyjne rozwiązania płatnicze,itd.), a także edukacja w zakresie bezpiecznego korzystania z tych rozwiązań. Święto Spółdzielczości Bankowej to doskonała okazją do życzeń dla wszystkich Klientów, Udziałowców i Pracowników Banku Spółdzielczego w Leżajsku, a także dla całej spółdzielczej społeczności. Życzymy wielu sukcesów w nowoczesnym rozwijaniu tradycji i wartości, na których ponad 160 lat temu zbudowano sektor polskich Banków Spółdzielczych!


Informujemy że od dnia 1 lipca 2019 w naszym banku dostępna będzie usługa szybkich płatności internetowych Paybynet umożliwiająca realizację płatności za transakcje wykonane online bezpośrednio z rachunku klienta na rachunek sklepu internetowego lub urzędu.Miło nam poinformować, że Bank Spółdzielczy w Leżajsku był sponsorem IX Ogólnoposkiego Konkursu Plastycznego dla dzieci na etapie powiatu Leżajskiego
"Bezpiecznie na wsi:maszyna pracuje o dziecko obserwuje" Organizatorem konkursu była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.
Cieszymy się że mogliśmy być częścią tego wspaniałego wydarzenia! Gratulujemy uczestnikom!
Poniżej przedstawiamy kilka prac konkursowych

Komunikat
Prokuratury Krajowej, Komendy Głównej Policji, Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Europejskiego Centrum Konsumenckiego
i FinCERT.pl – Bankowego Centrum Cyberbezpieczeństwa ZBP z dnia 16 maja 2019 r.

Ostrzegamy przed fałszywymi stronami udającymi pośredników szybkich płatności. Na atak narażeni są użytkownicy bankowości internetowej i mobilnej robiący zakupy przez internet. Przestępcy podszywają się pod serwisy oferujące szybkie przelewy (np. Dotpay, PayU, czy Przelewy24). Podstawione strony przestępców wyłudzają loginy i hasła do bankowości internetowej oraz kody autoryzacyjne zatwierdzające przelewy.


Szanowni Klienci,
Informujemy, że w dniu 19 kwietnia 2019r. (tj. piątek) Bank czynny będzie w godzinach od 7:30 do 14:00.
Przelewy skierowane przez Internet do Banku po godzinie 14:20 będą księgowane i kierowane na drogę rozliczeń międzybankowych pod datą 23.04.2019 r.

Bank Spółdzielczy w Leżajsku poszukuje osoby na stanowisko związane z bezpośrednią obsługą Klienta
do pracy w oddziale banku w Jarosławiu:

Zadania:

- obsługa kredytów
- obsługa kasowa
- dbałość o wizerunek Banku

Wymagania:

- doświadczenie w branży finansowej
- zapał, zaangażowanie do pracy,
- prawo jazdy kat.B dodatkowym atutem

Oferujemy:

- umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym,
- stabilne zatrudnienie,

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail info@bslezajsk.pl do dnia 30.04.2019 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W CV proszę zawrzeć klauzulę; " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."KLAUZULA INFORMACYJNA DLA OSÓB ODPOWIADAJĄCYCH NA POWYŻSZE OGŁOSZENIE

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że: administratorem Pani/Pana danych osobowych, jest Bank Spółdzielczy w Leżajsku. Może się Pani/Pan również skontaktować się z naszym Inspektorem ochrony danych, pisząc na adres: iod@bslezajsk.pl; przekazanie CV oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z rekrutacją jest dobrowolne, natomiast brak wyrażenia zgody, spowoduje,że nie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji; podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest udzielona zgoda; Pani/Pana CV będzie przechowywany do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody lub po zakończeniu procesu rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe, możemy przekazywać podmiotom, realizującym na nasze zlecenie, badania medycyny pracy oraz obsługujących nas w zakresie teleinformatycznym; nie będziemy przekazywać Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich; ma Pani/Pan prawo żądać od nas dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych; w związku z przetwarzaniem przez nas Pani/Pana CV, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa urzędu ochrony danych osobowych; w oparciu o Pani/Pana dane osobowe nie będziemy podejmować wobec Pani/Pana zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

Dyrektywa Komisji Europejskiej PSD2 otwiera erę otwartej bankowości – wprowadza przepisy wynikające z rozwoju usług płatniczych, pozwala wykorzystać dynamikę rozwoju technologicznego w zakresie płatności elektronicznych i mobilnych

więcej informacji

mToken Asseco MAA to nowoczesna aplikacja do bezpiecznej autoryzacji bankowych transakcji on-line. Dzięki mToken Asseco MAA nie potrzebujesz już karty kodów. Nie musisz też czekać na SMS i przepisywać haseł z telefonu do komputera. Wszystkie niezbędne dane otrzymasz w przejrzystym powiadomieniu autoryzacyjnym na swoim urządzeniu (telefon/tablet). Wystarczy jedno kliknięcie, żeby zatwierdzić lub odrzucić transakcję.

więcej informacji

Uprzejmie informujemy, że w dniu 31.12.2018 (Sylwester) Bank Spółdzielczy czynny do godz. 13.00

Przypominamy, że w dniu 31.12.2018 rozliczenia w systemie ELIXIR (w tym ZUS) będą przyjmowane do godz. 12.00.
Zlecenia przyjęte po godz. 12.00 zostaną rozliczone w następnych dniach operacyjnych - odpowiednio w dniu 02.01.2018.
Prosimy o odpowiednio wczesne przekazanie swoich zleceń płatniczych.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24.12.2018 (Wigilia) Bank Spółdzielczy czynny do godz. 12.00

Uprzejmie informujemy, że w dniu 31.12.2018 rozliczenia w systemie ELIXIR (w tym ZUS) będą przyjmowane do godz. 12.00.
Zlecenia przyjęte po godz. 12.00 zostaną rozliczone w następnych dniach operacyjnych - odpowiednio w dniu 02.01.2018.
Prosimy o odpowiednio wczesne przekazanie swoich zleceń płatniczych.

Informujemy że od dnia 6.12.2018 w systemie Asseco CBP zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonalności i wyglądzie systemu Bankowości internetowej.
Wprowadzone zostały m.in.:

- Zmiany czcionki wykorzystywanej we wszystkich miniaplikacjach i na stronie logowania
- Powstała nowa funkcjonalna Miniaplikacja Rachunki
- Zmiany w wyglądzie i funkcjonalności w miniaplikacjach Rachunki, Przelewy, Lokaty, Kredyty, Importy

więcej informacji

Kredyt udzielany na dowolny cel na okres do 12 miesięcy. Oprocentowanie kredytu jest stałe 1,7 %.

więcej informacji

Szanowni Klienci,
W związku z uchwaloną ustawą o Święcie Narodowym z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości informujemy,
że 12 listopada 2018 roku (poniedziałek) wszystkie placówki Banku Spółdzielczego w Leżajsku będą nieczynne.

Ponadto informujemy, że przelewy realizowane będą na zasadach obowiązujących w dni robocze.


Przepraszamy za utrudnienia

Studiujesz, uczysz się to konto jest dla Ciebie. Konto STUDENT przeznaczone jest dla osób,które rozpoczęły naukę przed ukończeniem 26 roku życia w szkołach wyższych, szkołach posiadających status wyższej uczelni, szkołach policealnych, szkołach średnich

więcej informacji

Szanowni Państwo,
Od dnia 2 listopada 2018 następuje zmiana godzin otwarcia Centrali Banku Spółdzielczego w Leżajsku przy ul. Mickiewicza 38.
Wg. nowego harmonogramu Bank jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 16.00

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia telefonem z systemem Androidłatności mobilne za pomocą telefonu są możliwe w tysiącach miejsc - sklepach stacjonarnych, aplikacjach mobilnych czy podczas zakupów online. W sklepach można wygodnie zapłacić telefonem wszędzie tam, gdzie są akceptowane płatności zbliżeniowe - tak samo jak kartą.

więcej informacji

Rachunek oszczędnościowy-EFEKT łączy w sobie zalety lokaty oraz rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, czyli wysokie oprocentowanie oraz możliwości dokonywania wpłat i przelewania środków w każdym momencie bez utraty odsetek. Na koncie EFEKT zyskujesz jak na tradycyjnych lokatach terminowych, jednak wciąż masz swoje pieniądze do dyspozycji

więcej informacji

Podstawowy Rachunek Płatniczy to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy prowadzony w walucie polskiej jako rachunek indywidualny, zapewniający dostęp do systemu bankowości elektronicznej Banku oraz karty debetowej, dostępnej tylko dla Posiadacza rachunku. Rachunek ten dedykowany jest dla Klientów, którzy nie posiadają w żadnym banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w walucie polskiej.

więcej informacji

Szanowni Państwo

Bank Spółdzielczy w Leżajsku uprzejmie informuje, że zgodnie z Ustawą z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2018 r. poz. 62), otworzył rachunek VAT dla każdego Klienta posiadającego rachunek rozliczeniowy w PLN.

Zgodnie z w/w Ustawą, otwarcie i prowadzenie rachunku VAT nie wymaga podpisania odrębnej umowy lub Aneksu do umowy. Ponadto informujemy, że z tytułu otwarcia i prowadzenia rachunku VAT, Bank Spółdzielczy w Leżajsku nie będzie pobierał żadnych dodatkowych opłat.

Numer NRB otwartego rachunku VAT oraz zasady i terminy informowania Klienta o saldzie rachunku VAT są dostępne w systemie bankowości elektronicznej oraz w placówkach Banku Spółdzielczego.

więcej informacji

Szanowni Państwo

Z dniem 01 lipca 2018 r. wchodzi w życie Ustawa z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2018 r. poz. 62), wprowadzająca mechanizm podzielonej płatności (ang. Split Payment). Ustawa ta nakłada na banki m.in. obowiązek założenia do 30 czerwca 2018 r., każdemu Klientowi posiadającemu rachunek rozliczeniowy nowego rodzaju rachunku bankowego tzw. rachunku VAT.

Bank Spółdzielczy w Leżajsku rozpocznie otwieranie rachunków VAT w terminie do 30.06.2018. Dla każdego Klienta posiadającego co najmniej jeden rachunek rozliczeniowy w PLN zostanie otwarty jeden rachunek VAT, niezależnie od tego czy Klient jest płatnikiem podatku VAT. Otwarcie rachunku VAT nie wymaga podpisania odrębnej umowy lub Aneksu do umowy. Numer NRB utworzonego rachunku VAT oraz zasady i terminy informowania Klienta o saldzie rachunku VAT będą dostępne w systemie bankowości elektronicznej oraz w placówkach Banku.

Klienci, którzy będą zainteresowani otwarciem kolejnego rachunku VAT, zobowiązani będą do złożenia w placówce Banku dyspozycji otwarcia rachunku VAT. Na tej podstawie Bank Spółdzielczy w Leżajsku otworzy i powiąże rachunki VAT z rachunkami rozliczeniowymi.

Wszelkie dodatkowe informacje związane z wejściem w życie tzw. ustawy Split Payment Bank Spółdzielczy w Leżajsku będzie przekazywał za pośrednictwem bankowości elektronicznej, na stronie internetowej www.bslezajsk.pl/mpp.html oraz w placówkach Banku.

więcej informacji

Szanowni Państwo

Od dnia 04.06.2018 wydłużylismy czas pracy Centrali Banku Spółdzielczego w Leżajsku. Aktualnie Bank czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 - 16:30. Zapraszamy.

Powyższa zmiana jest następstwem wprowadzenia nowego sposobu obsługi klienta.

Szanowni Państwo

Opublikowane w 2016 roku przez Parlament Europejski Rozporządzenie (nr 2016/679) w sprawie ochrony danych osobowych zwane RODO, będzie miało zastosowanie w Unii Europejskiej od 25 maja 2018 roku.

więcej informacji

Szanowni Państwo

Z przyjemnością informujemy, że uczestniczymy w Ogólnopolskim Programie Wsparcia Obrotu Bezogtówkowego, który organizowany jest wspólnie z Fundacją Polska Bezgotówkowa, Bankami i Agentami. Założeniem Programu jest upowszechnienie i zwiększenie liczby sieci punktów handlowo-usługowych akceptujących płatności kartami.

Celem Programu jest zniesienie kosztów dla przedsiębiorców w zakresie instalacji terminala płatniczego oraz kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy od momentu zainstalowania.

więcej informacji

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że w dniu 27.02.2018 po 3 miesięcznym okresie przejściowym, nastąpi wyłączenie dotychczasowego systemu bankowości internetowej CUI Detal.

Wyłączenie aktualnego systemu spowodowane jest uruchomieniem nowoczensego systemu bankowości mobilnej CBP.

Prosimy o korzystanie z nowego systemu

CBP Logowanie - nowy system bankowości internetowej: SMS, token

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że w dniu 29.12.2017 kasy Banku będą czynne do godziny 13:00, natomiast rozliczenia w systemie ELIXIR (w tym ZUS) będą przyjmowane do godz.12.00. Zlecenia przyjęte po godz. 12.00 zostaną rozliczone w następnych dniach operacyjnych - odpowiednio w dniu 02.01.2018. Prosimy o odpowiednio wczesne przekazanie swoich zleceń płatniczych.

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 20.11.2017 uruchomiony został nowy system bankowości internetowej CBP (Customer Banking Platform). Nowy system jest unikalnym rozwiązaniem bankowości internetowej i mobilnej opartym na najnowszej generacji Platformie internetowego dostępu klienta do produktów i usług biznesowych.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej koncepcji ekosystemu miniaplikacji, rozwiązanie to pozwala na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej poprzez swobodne kształtowanie usług oferowanych kientowi na Platformie zdalnego dostępu.

Rozwiązanie def3000/CBP wyróżnia innowacyjna koncepcja udostępniania funkcjonalności systemu dla klientów instytucji poprzez komponenty zwane miniaplikacjami. Miniaplikacje wraz z Platformą stanowiącą środowisko ich działania, tworzą swoisty ekosystem, w którym komunikacja odbywa się za pomocą ujednoliconego protokołu.

System def3000/CBP automatycznie dostosowuje swój wygląd i funkcjonalność do urządzenia, z którego użytkownik korzysta w danym momencie (jedno spójne rozwiązanie dla bankowości internetowej i mobilnej).

System def3000/CBP automatycznie dostępny jest dla aktualnych i nowych klientów Banku Spółdzielczego w Leżajsku wraz z oddziałami korzystających ze środków dostępu SMS i Token.

Do dnia 20.02.2018 systemy CBP i CUI Detal będa pracowały równolegle w celu zapoznania się klientów z nowym rozwiązaniem.Szanowni Państwo,

Bank Spółdzielczy w Leżajsku informuje, że obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/847 z dnia 20 maja 2015 roku, w sprawie informacji towarzyszących transferom środków pieniężnych (Dz.U.UE.L.2015.141.1 z dnia 5 czerwca 2015 r.).

Dla zapewnienia zgodności z wymogami wskazanego Rozporządzenia należy umieszczać na dyspozycjach dokonania przelewu krajowego lub zagranicznego bez względu na walutę, składanych zarówno w formie papierowej, jak i za pośrednictwem systemu bankowości internetowej i mobilnej następujące informacje:

 • numer rachunku zleceniodawcy oraz numer rachunku odbiorcy,
 • pełną nazwę / imię i nazwisko zleceniodawcy,
 • pełną nazwę / imię i nazwisko odbiorcy,
 • pełny adres zleceniodawcy: miasto, nazwa ulicy z numerem domu i lokalu

Przelewy z brakującymi lub błędnymi informacjami o zleceniodawcy lub odbiorcy, ze względu na obowiązki wynikające ze wskazanego powyżej Rozporządzenia mogą powodować:

 • opóźnienie w wykonaniu zleconego przelewu,
 • odrzucenie przelewu
 • wstrzymanie przelewu.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o dokładne uzupełnianie:

 • danych zleceniodawcy i odbiorcy w przypadku dyspozycji papierowych,
 • danych odbiorcy dla płatności dokonywanych za pośrednictwem bankowości internetowej i mobilnej (prosimy o sprawdzenie czy dane kontrahentów, które mają Państwo zapisane w swoich systemach lub w systemie bankowości internetowej naszego Banku są kompletne, tj. zgodne z powyższym zakresem danych).

Powyższe dane nie powinny zawierać inicjałów, pseudonimów, nieoficjalnych zwrotów lub skrótów, poza ogólnie przyjętymi dla form prawnych.

Jednocześnie ze względu na obowiązek sprawdzania przez Bank kompletności danych zleceniodawcy i odbiorcy przelewu zwracamy się o przekazanie kontrahentom lub osobom, od których otrzymują Państwo przelewy krajowe i zagraniczne swoich pełnych danych, tj. imienia i nazwiska lub nazwy Państwa firmy, zgodnej z dokumentami rejestrowymi złożonymi w Banku (jeśli takich danych obecnie nie posiadają).

Ponadto w związku ze wskazanym Rozporządzeniem pracownicy Banku będą prosić Państwa o okazanie dokumentu tożsamości w przypadku dokonywania transferów środków pieniężnych, w tym wpłat gotówkowych, bez względu na kwotę transakcji.

Powyższe zasady są podyktowane koniecznością wypełniania przez Bank obowiązków wynikających z obowiązujących przepisów prawnych.

Z przyjemnością informujemy, że Bank Spółdzielczy w Leżajsku uczestniczy w ogólnopolskiej kampanii reklamowej pod nazwą: "Wygodny Kredyt w Bankach Spółdzielczych z Grupy BPS". Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji.

Weź wygodny KREDYT NA SZCZĘŚCIE:
 • Na remont
 • Na urlop
 • Na nowy sprzęt
 • Na dowolny cel


Naklejka zblżeniowa VISA payWave to karta debetowa z funkcjonalnością płatności zbliżeniowych, umożliwiająca dokonywanie transakcji w punktach handlowo-usługowych oraz w internecie. Przeznaczona jest dla osób, które cenia stały dostęp do swoich pieniędzy oraz wygodę i szybkość płatności bezgotówkowych. Wszystkie transakcje dokonywane naklejką zbliżeniową są autoryzowane w czasie rzeczywistym, co zapewnia kontrolę nad wydatkami. Tansakcje do kwoty 50 zł nie wymagają wprowadzenia kodu PIN.

Wybierz naklejkę zbliżeniowa i zyskaj:
 • stały dostęp do środków na rachunku, niezależnie od godziny pracy Banku
 • poczucie bepieczeństwa - niepotrzebujesz nosić przy sobie gotówki i nie narażasz się na jej utratę
 • możliwość ustanowienia indywidualnych limitów transakcyjnych
 • bezpłatneubezpieczenie BEZPIECZNA KARTA, które zapewnia: ubezpieczenie nieuprawnionego użycia karty, zakupionego towaru, mienia


Planet Plus to nowoczesna platforma zakupowa, za pomocą której możesz dokonywać zakupów w ponad 500 sklepach internetowych wykorzystując szeroką ofertę zniżek i promocji. Spróbuj jak w prosty sposób możesz zyskać pieniądze na dalsze zakupy! Tworząc założenia do Programu kierowaliśmy się ideą umożliwienia kupującym korzystania ze zniżek dostępnych w portalu a także zbierania Cashback podczas dokonywanych transakcji. Za każdą transakcję dokonaną za pośrednictwem naszego serwisu otrzymujesz od nas gotówkę, byś mógł cieszyć się zakupami każdego dnia. Wystarczy, że zalogujesz się na portalu, wybierzesz sklep, dokonasz zakupu bezpośrednio na stronie sklepu korzystając z promocji i rabatów a zwrot określonej kwoty za zakupy pojawi się automatycznie na Twoim koncie. Pamiętaj, że Cashback łączy się z Promocjami i Wyprzedażami, byś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej. Zakupy jeszcze nigdy nie były tak proste i przyjemne. Przyłącz się do nas!.

Atrakcyjnie oprocentowany kredyt konsumencki na dowolny cel. Minimum formalnosci i uproszczone procedury. Zapraszamy.

Z przyjemnością prezentujemy nową, responsywną stronę internetową Banku Spółdzielczego w Leżajsku, Ergonomia i czytelność strony zapewnia komfortowe przeglądanie na każdym urządzeniu: smartfon, tablet, laptop, pc.